Wszystkie produkty

Odblaskowe kamizelki ostrzegawcze (ochronne)

Odblaskowe kamizelki ostrzegawcze, inaczej zwane ochronnymi, stały się niezbędnym elementem wyposażenia w pracy oraz codziennych życiowych sytuacji. Zazwyczaj wykonywane są z poliestru z doklejonymi odblaskowymi pasami. Od dłuższego czasu ich użytkowanie jest obowiązkowe i uregulowane przepisami prawnymi. Piesi po zmroku w określonych warunkach mają obowiązek nosić odblaskowe kamizelki ostrzegawcze. Również wiele grup zawodowych musi posiadać je w swoim codziennym ekwipunku m.in. policjanci czy drogowcy.

Kamizelki ostrzegawcze z elementami odblaskowymi stosowane są w wielu przedsiębiorstwach jako alternatywa dla ochronnych kurtek w cieplejsze dni. Doskonale sprawdzają się w trakcie pracy w dużych magazynach czy na ruchliwej drodze, gdzie ich jaskrawe kolory pozwalają zwiększyć standard bezpieczeństwa i uchronić pracowników przed wypadkami. W dodatku nie krępują ruchów i pozwalają na wygodne wykonywanie wszelkich obowiązków.

Każdy z nas powinien posiadać przynajmniej jedną odblaskową kamizelkę ochronną, która przydaje się w sytuacjach życia codziennego. Szczególnie przydatne są podczas nocnych spacerów lub jeżeli musisz iść poboczem drogi. Obowiązkowo należy ją mieć w trakcie awarii samochodu. Chodząc przy samochodzie na poboczu jesteśmy ledwo widoczni, a odblaskowa kamizelka pozwoli zabezpieczyć się przed wypadkiem. Konieczność posiadania kamizelki w takich sytuacjach jest regulowana prawnie i możemy otrzymać upomnienie lub nawet mandat za ich nieprzestrzeganie.

Ogromną zalety ostrzegawczych kamizelek odblaskowych jest ich długa żywotność. Można na nich wykonać dodatkowe nadruki z nazwą firmy i logiem firmy lub imieniem oraz stanowiskiem danego pracownika.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kamizelek ostrzegawczych. Gwarantujemy, że znajdą Państwo odpowiedni rodzaj produktów dla swoich pracowników. W ofercie phRadpol.pl znajdują się również kamizelki odblaskowe dla dzieci.

Niestety niczego nie znaleziono.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt