Wszystkie produkty

Buty ochronne, robocze BHP - męskie i damskie

Poza środkami przeznaczonymi do ochrony narządu wzroku, czy słuchu nasz sklep internetowy oferuje profesjonalne i solidnie wykonane buty robocze. Jest to obuwie wyposażone w antypoślizgowe, olejoodporne podeszwy, wielowarstwowe wkładki z włókien zabezpieczające stopę przed przekłuciem, a także w kompozytowe podnoski wytrzymałe na uderzenia mechaniczne oraz zgniecenia. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów oraz nowoczesnych technologii oferowane przez nas buty ochronne do pracy doskonale spełniają swoją funkcję we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych, przedsiębiorstwach budowlanych, warsztatach przemysłowych itp.

Nasza oferta obejmuje zarówno damskie, jak i męskie buty ochronne BHP, które są dostępne w szerokiej gamie modeli oraz rozmiarów. W przygotowanym przez nas asortymencie można znaleźć, chociażby sięgające za kostkę obuwie wysokie wykonane z wodoodpornej skóry bydlęcej, posiadające elementy odblaskowe po obu stronach oraz gumowe podnoski zapobiegające ścieraniu się czubka, a także modele niskie, stworzone przy użyciu wysokogatunkowej skóry nubuk i trwałej siateczki, która zwiększa przewiewność i jednocześnie nie dopuszcza do przegrzania stóp.

Dopełnieniem oferty naszego sklepu internetowego jest gumowe obuwie robocze, które zostało wykonane przy wykorzystaniu takich surowców jak PCV, nitryl, czy tworzywo EVA. Wśród nich znajdują się między innymi modele antyelektrostatyczne, przystosowane do pracy w trudnych i niebezpiecznych warunkach, a także wyroby o zwiększonej odporności na wszelkiego rodzaju oleje, tłuszcze oraz smary. Dzięki właściwościom termoizolacyjnym zastosowanych tworzyw dodatkowo zapewniają stopom skuteczną ochronę przed wilgocią oraz zimnem.

Wszystkie oferowane przez nas rodzaje butów ochronnych wyróżnia nie tylko wysoka jakość wykonania, z dbałością o najmniejsze detale, ale także przystępna cena. Nasze produkty spełniają wymagania norm EN 20345, EN 20344, które szczegółowo określają sposób wykonania podszewki, języka, podeszwy obuwia itp.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt