Wszystkie produkty

RĘKAWICE OCIEPLANE I TERMOODPORNE

W ofercie naszego sklepu mogą państwo znaleźć specjalne rękawice termoodporne, wykonane z materiałów, które zabezpieczają nad przed najwyższymi temperaturami. Świetnie nadają się one do pracy z gorącymi narzędziami, w laboratoriach, rożnych gałęziach przemysły, czy w instytutach zajmujących się obróbką szkła, metalu czy tworzyw sztucznych. Proponujemy państwu rękawice ochronne termiczne wykonane z frotte, które zakończono specjalnym ściągaczem. Są one bardzo wygodne i idealnie nadają się do przenoszenia cieplejszych przedmiotów. Rękawice termiczne można wykorzystać np. w piekarniach i pizzeriach i innych miejscach, gdzie potrzebna jest ochrona przed wysoką temperaturą. W naszej ofercie dostępne są także, rękawice ochronne przed wysoką temperaturą, wykonane z tego samego materiału, które posiadają przedłożony mankiet sięgający do przedramienia. Pozwalają one na ochronienie przed poparzeniem większej części ręki.
Ponadto proponujemy państwu rękawice termoodporne oraz ochronne ocieplane, idealne do pracy w niskich temperaturach. Są one wykonane m.in. z akrylowej przędzy, która nie tylko świetnie ociepla, ale także zapewnia bardzo wysoki komfort użytkowania. Są one wykorzystywane w magazynach, chłodniach, a także w przemyśle transportowym i budownictwie. Spełniają one wszystkie wymagane normy i są niezwykle wytrzymałe i odporne na ścieranie czy rozdarcia.
W trochę wyższej cenie proponujemy także rękawice ochronne zimowe, ze specjalnym kożuszkiem. Mają one bardzo miękką, komfortową i wodoodporną ściółkę. Duża zaletą jest wykonanie części chwytnej z jednego kawałka skóry, co znacznie zwiększa wytrzymałość i chroni przed rozerwaniem i przedarciem. Rękawice posiadają także przedłożony mankiet, dzięki czemu bardziej chronią dłonie. Dzięki wykorzystaniu skóry wysokiej jakości, praca staje się bardzie komfortowa. Można je wykorzystywać w niskich temperaturach, szczególnie w budownictwie, przy pracach mechanicznych i przemyśle ciężkim.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt