Wszystkie produkty

Ubrania ochronne i robocze

Ubrania robocze i ochronne są wręcz obowiązkowymi elementami w wielu przedsiębiorstwach, szczególnie produkcyjnych. Pełnią szereg istotnych funkcji: chronią przed toksycznymi substancjami, ewentualnymi urazami, niską lub wysoką temperaturą, a także zabezpieczają odzież przed uszkodzeniem. Ubrania robocze i ochronne dzielą się na różne rodzaje, w zależności od branży oraz stanowiska pracy. W naszej ofercie, klienci mogą znaleźć ochronne kurtki, bezrękawniki, kamizelki odblaskowe, spodnie ochronne, T-shirty robocze, odzież termoaktywną, a także wiele więcej. Nasze ubrania robocze i ochronne to produkty renomowanych producentów odzieży dla pracowników. Gwarantują wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. W ofercie dostępne jest ubranie ochronne robocze dla mężczyzn i dla kobiet.

Ubrania ochronne są wskazane w firmach, w których pracownicy narażeni są na chłód, niesprzyjające warunki atmosferyczne, słabą widoczność, bądź pracują z niebezpiecznymi substancjami. Ubrania ochronne mają za zadanie zapewnić pracownikom bezpieczeństwo oraz optymalne warunki do pracy. Dzięki temu, pracownicy mogą lepiej wykonywać swoje obowiązki i nie narażają się na uszczerbek na zdrowiu.

Ubrania robocze mają na celu poprawę warunków pracy oraz zwiększenie komfortu pracowników. Wskazane są wszędzie tam, gdzie pracownicy narażeni są na kontakt z silnie brudzącymi, ale nietoksycznymi środkami, a także w przypadku, kiedy wymagane jest zachowanie szczególnej czystości, np. w gastronomii lub szpitalu. Ubrania robocze mogą być noszone na zwykłej odzieży bądź ją zastępować.

Według przepisów BHP, obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić pracownikom ubranie ochronne robocze dostosowane do warunków pracy. Odpowiedni strój wpływa na większe bezpieczeństwo i lepsze warunki pracy, a także pomaga w tworzeniu wizerunku rzetelnej i odpowiedzialnej firmy. Wysokiej jakości, wytrzymałe i funkcjonalne ubranie ochronne robocze to podstawowy element w rozwijającym się przedsiębiorstwie!

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt