Wszystkie produkty

Bezrękawniki robocze i kamizelki ochronne

Obok kurtek, bluz, czy kombinezonów roboczych w ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć duży wybór solidnie wykonanych bezrękawników oraz kamizelek ochronnych. Proponowana przez nas odzież dla pracowników została uszyta wyłącznie przy wykorzystaniu wysokogatunkowych i certyfikowanych materiałów, gwarantując wieloletnią trwałość oraz bardzo dobrą odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Dostępne w tej kategorii bezrękawniki robocze oraz kamizelki ochronne świetnie sprawdzą się podczas pracy w terenie, aczkolwiek nie tylko. Mogą być wykorzystywane przez pracowników takich branż jak, chociażby budownictwo, kolejnictwo, drogownictwo, czy ratownictwo medyczne. W naszej ofercie można znaleźć między innymi produkty dwustronne ocieplane polarem, które zostały wykonane z niezwykle trwałej i wytrzymałej tkaniny typu rip-stop, doskonale zabezpieczającej przed rozdarciem w momencie zaczepienia o wystający przedmiot, a także wyroby typu softshell, mogące stanowić znakomitą propozycję zwłaszcza dla osób pracujących w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Oferta naszego sklepu obejmuje produkty dostępne w bogatej gamie kolorów i rozmiarów, które dzięki zapięciom na zamek błyskawiczny, a także kołnierzom ze stójką gwarantują wygodę i ciepło, nie dopuszczając do wychłodzenia ciała. Praktyczne pętelki i końcówki umożliwiają przypięcie kluczy lub doczepienie dodatkowych akcesoriów przydatnych w trakcie pracy.

Wszystkie oferowane przez nas ubrania dla pracowników, takie jak kamizelka ochronna, czy bezrękawnik roboczy, zostały wykonane z trwałych i przyjaznych dla zdrowia materiałów, w żaden sposób nie utrudniając ruchów i nie zniekształcając się w praniu. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w odblaskowe pasy, dzięki którym pozwalają na bezpieczną pracę nocą.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt