Wszystkie produkty

Okulary ochronne robocze

W zakładach pracy, w których istnieje ryzyko narażenia narządu wzroku na oddziaływanie niekorzystnych czynników chemicznych, niezbędne jest stosowanie odpowiednich okularów ochronnych BHP. Dlatego w tej kategorii naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy duży wybór środków ochrony mających za zadanie skutecznie zabezpieczać oczy przed uszkodzeniem spowodowanym przez toksyczne gazy, ciecze lub substancje ciekłe. To, co je wyróżnia, to nie tylko trwałość i wysoka jakość wykonania, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, ale także wyjątkowo korzystna cena.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi robocze okulary ochronne z soczewkami asferycznymi z poliwęglanu, które posiadają filtr UV oraz specjalną powłokę zapewniającą optymalną ochronę przed zaparowaniem, czy zarysowaniem, a także specjalistyczne produkty przeciwodpryskowe, które gwarantują skuteczne zabezpieczenie przed małymi odpryskami ciał stałych o energii uderzenia wynoszącej do 45 m/s (F). Tego typu rozwiązania doskonale spełnią swoją funkcję, chociażby w zakładach, w których jest przeprowadzana ręczna i maszynowa obróbka drewna, metali itp.

Nasz asortyment obejmuje ponadto szeroki wybór roboczych okularów ochronnych BHP przeznaczonych do pracy w spawalnictwie, które zostały wyposażone w szybki wykonane z mocnego poliwęglanu z powłoką Infradur, odznaczającą się wysoką odpornością na zarysowanie, a także w efektywne systemy wentylacyjne, dzięki starannie dopracowanej budowie zauszników z dużymi osłonami bocznymi. Wszystkie oferowane przez nas okulary robocze BHP wyróżniają się atrakcyjnymi cenami oraz wysoką jakością wykonania, spełniając wymagania norm EN 166, EN 169 oraz EN 175. Większość prezentowanych wyrobów jest przystosowana do jednoczesnego noszenia z soczewkami kontaktowymi oraz okularami korekcyjnymi.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt