Wszystkie produkty

Apteczki pierwszej pomocy i wyposażenie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami apteczka pierwszej pomocy z wymaganym wyposażeniem powinna znajdować się na terenie każdego biura, czy przedsiębiorstwa. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, w tej kategorii naszego sklepu internetowego oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości apteczek pierwszej pomocy z zawartością w korzystnej cenie, których wyposażenie stanowią wyłącznie niezbędne środki umożliwiające ratowanie osoby poszkodowanej na terenie zakładu pracy.

W naszym asortymencie można znaleźć apteczki pierwszej pomocy, które doskonale nadają się do biura, zakładu produkcyjnego oraz każdego innego miejsca pracy. Ich zawartość stanowią nie tylko elastyczne bandaże i plastry samoprzylepne, ale także trójkątne chusty opatrunkowe, rękawiczki winylowe, kompresy na rany, nożyczki, aparaty do sztucznego oddychania oraz koce termiczne. Ponadto w ich składzie znajdują się instrukcje udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Każdy z produktów prezentowanych w tej kategorii może być bezpiecznie przenoszony, a wbudowany wieszak sprawia, że całość można bez trudu zamontować na ścianie.

Apteczki pierwszej pomocy do biura oferowane przez nasz sklep internetowy cechuje nie tylko wyjątkowo atrakcyjna cena, ale także niezbędne wyposażenie oraz solidne wykonanie, przy wykorzystaniu trwałego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Każdy z proponowanych produktów zawiera wyłącznie sprawdzone i bezpieczne w użyciu wyroby medyczne, które są zgodne z europejską normą DIN 13164. Dopełnieniem przygotowanego przez nas asortymentu są plastry wyprodukowane z oddychającego materiału dedykowane do opatrywania ran, płyny przeznaczone do wypłukiwania ciał stałych z oczu, a także praktyczne dyspensery zapewniające natychmiastowy dostęp do plastrów na terenie zakładu pracy.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt