Wszystkie produkty

Akcesoria przeciwpożarowe (ppoż)

Akcesoria przeciwpożarowe to niezbędna i w większości przypadków obowiązkowa część wyposażenia każdego budynku, żeby zapewnić możliwie jak najwyższy poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Dzięki nim można zapobiec rozprzestrzenieniu się niewielkiego lub nawet większego pożaru.

Podstawowym wyposażeniem przeciwpożarowym są stojaki oraz wieszaki na gaśnicę, które umieszcza się w strategicznych punktach budynków. Tego typu akcesoria ppoż pozwalają na szybsze dotarcie do oprzyrządowania do walki z ogniem oraz błyskawiczne użycie ich do ugaszenia ognia.
Koce gaśnicze to kolejne akcesoria ppoż, które sprawdzają się w kryzysowych sytuacjach przy walce z ogniem. Zajmują niewiele miejsca i można je umieścić w miejscach, gdzie będzie można natychmiastowo ich użyć. Sprawdzają się przy gaszeniu niewielkich pożarów, poprzez odcięcie dopływu tlenu do źródła ognia. Doskonale nadają się do małych firm czy restauracji, ale powinny stanowić część wyposażenia każdej firmy, jako dodatkowy i łatwo dostępny środek bezpieczeństwa.

Oprócz opisanych produktów, w naszej ofercie znajdą Państwo również liczne akcesoria przeciwpożarowe, takie jak koce koc termiczny, szafka na gaśnicę, wąż do hydrantu, prądownica czy hydrant wewnętrzny. Każdy z tych elementów pozwala dodatkowo zabezpieczyć się przez skutkami pożaru. Łatwo dostępny sprzęt przeciwpożarowy pozwala na szybką reakcję i zdławienie pożaru w zarodku. W naszym sklepie znajdziecie Państwo sprawdzone i profesjonalne akcesoria przeciwpożarowe, które są niezbędnym wyposażeniem każdej firmy oraz domu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym biurem obsługi klienta.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt