Wszystkie produkty

Rękawice dziane nakrapiane / tkaninowe

Rękawice dziane są produkowane z naturalnej bawełny, przędzy technologicznej lub nylonu. Rzadko wytwarzane są tylko z jednego z nich, zazwyczaj są połączeniem wszystkich tych materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór tego typu rękawic, a między innymi praktyczne nakrapiane rękawice dziane.

Ogromną zaletą tego rodzaju rękawic jest wysoka przepuszczalność powietrza, co zapewnia komfort pracy i suche dłonie w trakcie wykonywania obowiązków. Dzięki temu, rękawice dziane odnalazły swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, a między innymi w zakładach produkcyjnych, fotograficznych, pogrzebowych oraz w magazynach, numizmatyce czy jubilerstwie. W niektórych przypadkach warto wyposażyć pracowników w nakrapiane rękawice dziane, które dodatkowo zwiększają pewność uchwytu.
Jednym z najpopularniejszych sposób wykorzystania rękawic dzianych jest stosowanie ich jako wkłady do gumowych rękawic. Po zakończonej pracy wystarczy je wyprać i wysuszyć, żeby były znów gotowe do użytkowania. To rozwiązanie pomaga zachować wyższe standardy higieny.

Dzięki zastosowanym materiałom są bardzo elastyczne i dopasowują się do kształtu dłoni. Zazwyczaj są dosyć cienkie, więc pozwalają na sprawne operowanie narzędziami oraz wygodę w trakcie innych prac manualnych. Chronią dłoń jedynie przed lekkimi urazami i można je stosować jedynie przy lekkich pracach.

Większość modeli rękawiczek jest wyposażona w elastyczny ściągacz, który pomaga dopasować je do dłoni. Rękawice dziane nakrapiane posiadają dodatkowe antypoślizgowe nakropienia ułatwiające zadania manualne.

Wszystkie rękawice dziane w naszej ofercie spełniają stawiane im wymogi BHP. Zapewniają ochronę przed lekkimi urazami mechanicznymi oraz zwiększają higienę pracy.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt