Wszystkie produkty

GAŚNICE PIANOWE

Każdy obiekt powinien posiadać odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe, a między innymi gaśnice pianowe. Niezależnie od tego czy jest to obiekt użyteczności publicznej czy prywatne gospodarstwo domowe. Wyposażenie każdego obiektu w gaśnicę pozwala zapobiec rozwojowi pożaru już w samym zarodku.
W naszym sklepie znajdą Państwo gaśnice pianowe dostosowane do gaszenie pożarów z grupy AB oraz ABF, które idealnie sprawdzą się w obiektach gastronomicznych, prywatnych gospodarstwach domowych, pomieszczeniach biurowych, halach produkcyjnych, szkołach, magazynach a nawet w takiej branży jak górnictwo. Cena gaśnicy pianowej może różnić się w zależności od miejsca jej zastosowania.
Piana gaśnicza jest podstawowym środkiem gaśniczym zastosowanym w gaśnicach pianowych. To precyzyjnie wymierzona kilkuprocentowa mieszanka wody oraz środka pianotwórczego. Powstała piana jest uwalniana pod wpływem sprzężonego gazu. Do tego celu stosuje się dwutlenek węgla lub azot.
Każda gaśnica pianowa jest wyściełana od wewnątrz specjalną warstwą ochronną, która zapobiega powstawaniu korozji.
Ogromną zaletą jest to że, gaśnice pianowe nie powodują zapylenia, a sama piana jest bardzo łatwa do usunięcia. W zależności od rozmiaru gaśnicy, czas działania wynosi o 6-12 sekund, a to zazwyczaj wystarcza do ugaszenia pożaru, gdyż gaśnice pianowe są bardzo skutecznym narzędziem do walki z ogniem.
Gaśnice pianowe to doskonała alternatywa dla gaśnic proszkowych oraz śniegowych. Ostateczny wybór jest uzależniony od miejsca użytkowania gaśnicy, gdyż praktyczne właściwości poszczególnych modeli predystynuje je do używania w specyficznych dla nich warunkach.
Gaśnice pianowe w naszym sklepie produkowana są zgodnie z wymaganiami rynku krajowego i unijnego PN-EN3 w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001. Cena gaśnicy pianowej jest uzależniona przede wszystkim od jej właściwości oraz pojemności.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt