Wszystkie produkty

GAŚNICE

Gaśnice w naszym sklepie spełniają wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa oraz wykazują wysoką praktyczną użyteczność przy gaszeniu wszelkiego rodzaju pożarów. Dobór odpowiedniego sprzętu gaśniczego do prywatnego gospodarstwa domowego, biura czy przedsiębiorstwa wymaga specjalistycznej wiedzy o BHP. Spełnienie wszystkich wymagań oraz regulacji bezpieczeństwa wymaga dostosowania gaśnic do rodzaju prowadzonej działalności i potencjalnego miejsca wystąpienia pożaru. W zależności od wybranego rozwiązania, różnić będą się właściwości oraz cena gaśnicy.
Gaśnice to zdecydowanie najważniejszy, podręczny sprzęt przeciwpożarowy po który można błyskawicznie sięgnąć w razie niebezpieczeństwa. Właśnie dlatego, każdy budynek powinien być wyposażony w odpowiednią ilość gaśnic, która pozwoli szybko zdławić ogień w samym zarodku.W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele rodzajów specjalistycznych gaśnic, które doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenie przed pożarem w budynkach mieszkalnych, biurach, liniach produkcyjnych czy nawet w wyspecjalizowanych placówkach naszpikowanych zaawansowanym sprzętem elektronicznym.
Ceny gaśnic są uzależnione od jej rodzaju, pojemności oraz materiału gaśniczego. Istnieją trzy rodzaje gaśnic – proszkowe, pianowe oraz śniegowe. Każda z nich jest przeznaczona do gaszenia innych rodzajów pożarów, w przypadku których nie sprawdzają się pozostałe rodzaje gaśnic. Zapraszamy do zakupu gaśnicy poprzez nasz sklep internetowy. Gwarantujemy doskonałą jakość produktów oraz błyskawiczną dostawę. Wszystkie wymienione rodzaje gaśnic dostępne są w naszym sklepie i posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa oraz dopuszczenia do użytkowania. Ceny gaśnic mogą różnić się w zależności od rodzaju, rozmiaru oraz zastosowania.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt