Wszystkie produkty

Buty ochronne zimowe

Hurtownia Phradpol oferuje szeroki wybór ochronnych butów zimowych ze skóry naturalnej oraz syntetycznej, które doskonale sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym.
Jakie powinny być profesjonalne zimowe buty ochronne? Przede wszystkim muszą chronić przed niskimi temperaturami oraz posiadać wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, czyli uderzenia lub zgniecenia. Ogromną rolę odgrywa tutaj odpowiedni materiał, czyli wysokiej jakości skóra naturalna lub syntetyczna. Dzięki wykorzystaniu ich do produkcji butów zimowych, uzyskuje się produkt o wysokich walorach użytkowych, który doskonale sprawdza się przy pracy w ciężkich warunkach.
Poszczególne modele butów ochronnych posiadają podeszwy antypoślizgowe, antyprzebiciowe, odporne na ścieranie oraz oblanie olejem czy benzyną. Dodatkowo zwiększają stabilność stopy oraz stawu skokowego.
Niezależnie od tego, czy pracownicy firmy dźwigają ciężary, pracują w trudnym terenie czy nawet w lesie. Każdy odpowiedzialny pracodawca wie, że każdemu z nich niezbędne są ochronne buty zimowe, które pozwolą im na bezpieczne wywiązanie się z ich obowiązków, bez zbędnego narażenia życia i zdrowia.
Nasze ochronne buty zimowe są wyposażone w stalowe noski, które doskonale chronią stopy przed potencjalnym uszkodzeniem przez ciężki przedmioty.
Specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaliśmy najwyższej jakości ochronne buty zimowe, które doskonale sprawdzają się, zarówno w pracy jak i w codziennej ochronie stóp przed zimnem. Oprócz praktycznego zastosowania zwracamy również uwagę na uniwersalne wzornictwo obuwia, które doskonale dopasuje się do każdego ubrania roboczego.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ochronnych butów zimowych. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania dotyczące produktów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym biurem obsługi klienta.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt