Wszystkie produkty

Czapki ochronne , czepki

Bezpieczeństwo to nadrzędna kwestia w trakcie wykonywania każdego zawodu. Powinno być szczególnie respektowane w miejscach, gdzie istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia ciała. W naszej ofercie przygotowaliśmy czapki ochronne BHP, dzięki którym można zabezpieczyć głowę przed uszkodzeniem w trakcie pracy.

Odpowiednia ochrona głowy to kwestia szczególnie istotna w miejscach takich jak teren zwyczajny remont w domu czy magazyn. Istnieje tam szczególnie wysokie ryzyko, że spadające przedmioty mogą narazić pracowników na poważne urazy głowy. Czapki ochronne doskonale sprawdzą się tam, gdzie nie jest potrzebny profesjonalny kask.

Czapki ochronne zapewniają bezpieczeństwo w trakcie lekkich prac, które nie narażają nas na uszkodzenie ciała przez ciężkie przedmioty. To doskonała ochrona przed lekkimi uderzeniami, otarciami, drobnymi ranami i zabrudzeniami. Świetnie nadają się do pracy nad zewnątrz, gdyż ochraniają głowę przed wysoką temperaturą, deszczem, wiatrem a praktyczny daszek chroni oczy przed oślepiającym światłem słonecznym. Najpopularniejsze modele to typ baseball, uszanki, clip i kominiarki. Z przodu oraz po bokach producenci czapek przewidzieli miejsca na firmowe logo.

Profesjonalne zabezpieczenie zapewniają czapki ochronne BHP, które spełniają normę BHP EN-812. Takie czapki nazywane są antyskalpowymi. To zapewnia dodatkową ochronę przed uderzeniami o wystające przedmioty. Przydatne w serwisach, warsztatach, przy montażu. Należy jednak pamiętać, że nie zabezpieczają przed spadającymi przedmiotami. Tworzywo ABS to główny materiał z jakiego wykonane są czapki ochronne. To zapewnia wyjątkową trwałość produktu i wysoki poziom ochrony. Dla zwiększenia bezpieczeństwa można wybrać czapkę ochronną w jaskrawym kolorze – pomarańczowy lub żółtym. To zapewnia dobrą widoczność nawet w nocy czy we mgle. Każda czapka ochronna ma uniwersalny rozmiar i może być dowolnie regulowana, żeby dopasować się do rozmiaru głowy.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt