Wszystkie produkty

Gogle ochronne

W zakładach produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z działaniem metali ciekłych, gorących ciał stałych, czy lotnych cząsteczek poruszających się z dużą prędkością, konieczne jest stosowanie specjalnych gogli ochronnych. Tego typu produkty mają za zadanie przede wszystkim zabezpieczenie narządu wzroku przed wnikaniem szkodliwych czynników, a co za tym idzie, przed nieodwracalnym uszkodzeniem wzroku. Dlatego w asortymencie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy duży wybór najwyższej jakości środków ochrony oczu, które poza tym, że charakteryzują się nowoczesnymi i smukłymi konstrukcjami, zostały wyposażone w niebezpośrednie systemy wentylacyjne i małe wypukłe otwory przeciwdziałające parowaniu, zwiększając tym samym komfort noszenia.

Oferowane przez nasz sklep gogle ochronne zapewniają o wiele skuteczniejszą ochronę, niż tradycyjne okulary, ponieważ ściślej przylegają do twarzy pracownika i mają lepsze właściwości. Nasza oferta obejmuje produkty z szybkami wykonanymi z poliwęglanu, a także z elastycznymi, miękkimi ramkami z PCV z dużą przestrzenią ochronną wokół twarzy, zapewniając idealne dopasowanie do anatomicznych kształtów ciała oraz wysoką wygodę użytkowania. Szerokie, nylonowe paski można z łatwością dostosować do każdej powierzchni dzięki obrotowym końcówkom oraz klamrom. Niektóre modele zostały dodatkowo pokryte specjalną powłoką AS-AF, która gwarantuje bardzo dobre zabezpieczenie przed zarysowaniem oraz zaparowaniem szkieł.

Poza goglami ochronnymi przeznaczonymi do stosowania w budownictwie, czy przy produkcji napojów i żywności, w naszym asortymencie można znaleźć profesjonalne gogle spawalnicze, które doskonale nadają się do ochrony narządu wzroku oraz części twarzy przed szkodliwym promieniowaniem, a także przed zgorzeliną powstającą podczas spawania i przecinania łukiem elektrycznym. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wymagania norm europejskich i mogą być noszone razem z soczewkami kontaktowymi oraz jednorazowymi maskami, czy półmaskami.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt