Wszystkie produkty

Hełmy i kaski ochronne bhp

Niektóre stanowiska pracy stwarzają zagrożenie różnego rodzaju urazów mechanicznych głowy, mogących przyczyniać się do niebezpiecznych dla zdrowia i życia obrażeń w obrębie mózgu, czaszki, czy kręgów szyi. Aby zapewnić pracownikom odpowiednie zabezpieczenie przed spadającymi przedmiotami oraz wystającymi elementami konstrukcyjnymi, warto sięgnąć po solidnie wykonane kaski i hełmy ochronne BHP.

W tej kategorii naszego sklepu internetowego proponujemy szeroki wybór roboczych kasków budowlanych i hełmów ochronnych, które cechuje wyjątkowo atrakcyjna cena, a także zgodność z wszelkimi obowiązującymi normami BHP. Są to produkty dostępne w bogatej gamie rozmiarów oraz kolorów, wśród których znajdują się, chociażby rozwiązania przeznaczone do pracy na wysokości oraz na budowę, a także modele stworzone z myślą o elektromonterach, górnikach, hutnikach, leśnikach itp.

Każdy dostępny w naszym asortymencie hełm roboczy, czy budowlany kask ochronny, stanowi produkt najwyższej jakości, który dzięki starannie wyprofilowanej strukturze zapewnia idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz skuteczną ochronę przed urazami mechanicznymi głowy. Oferowane przez nas rozwiązania robocze mogą być wykorzystywane w szczególności do pracy na wysokości – doskonale sprawdzą się na budowę, ale spełnią swoją funkcję także podczas robót na stacjach energetycznych, masztach, wieżach itp.

To, co wyróżnia oferowane przez nas kaski i hełmy ochronne BHP to nie tylko korzystna cena, ale także staranne wykonanie, przy użyciu certyfikowanych materiałów i najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu produkty dostępne w tej kategorii pozawalają na skuteczną ochronę głowy przed wieloma zagrożeniami, a dzięki solidnym konstrukcjom dodatkowo mogą zabezpieczać przed porażeniem prądem, czy odpryskami stopionego metalu.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt