Wszystkie produkty

Polary robocze

Polary robocze dostępne w asortymencie naszego sklepu, zapewniają wysoki poziom ochrony przed chłodem i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Z tego względu zalecane są przede wszystkim operatorom oraz mechanikom maszyn i urządzeń, pracownikom budowlanym oraz branży wykończeniowej, pracownikom magazynowym, a także rolnikom i ogrodnikom.
W ofercie P.H.U. „RAD-POL” dostępne są polary robocze z wysokiej jakości 100% poliestru, które wyróżniają się na tle konkurencyjnej oferty starannością wykonania (w tym wykończenia), przy jednocześnie korzystnej cenie. W asortymencie można znaleźć produkty wykonane z materiału o rożnej gramaturze, dzięki czemu można dobrać odzież odpowiednią do danego typu prac wykonywanych na zewnątrz lub w budynkach. Najcieńsze wykonane są z poliestru 160 g/m2, zaś najgrubsze z 450 g/m2. Modele dedykowane wykonywaniu prac w szczególnie uciążliwych warunkach, posiadają dodatkową podszewkę poliestrową o gramaturze w przedziale od 120 g/m2 do 180 g/m2.
Zapewniona przez polary ochrona przed chłodem pozwala na bezpieczne i komfortowe wykonywanie prac w każdych niemalże warunkach. Wbudowany suwak oraz kieszenie sprawiają, że polary są wygodne w użytkowaniu, zaś pikowania po ich wewnętrznej stronie zabezpieczają materiał przed przesuwaniem się, co mogłoby utrudniać wykonywanie prac fizycznych. Ściągacze w rękawach i dole bluzy oraz stójka zapinana na zamek zapewniają doskonałą osłonę przed wiatrem i mroźnym powietrzem. Dodatkowe elementy odblaskowe zapewniają odpowiednią widoczność także po zapadnięciu zmroku.
Producenci polarów, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu są firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantujący wysoką jakość dostarczanych produktów BHP. Zapewniają przy tym certyfikaty dla tych wyrobów, które spełniają normy CE, obowiązujące na terenie całej Unii Europejskiej.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt