Wszystkie produkty

TRZEWIKI ROBOCZE

W skład naszej oferty wchodzą wysokiej jakości trzewiki robocze, które sprawdzają się przy wykonywaniu różnych rodzajów zadań oraz praktycznie przy każdej pogodzie. Na stanie posiadamy zarówno damskie jak i męskie trzewiki robocze, doskonałe do pracy w warunkach, które mogą spowodować uszkodzenie ciała.
Trzewiki robocze nadają się do pracy w wysokich temperaturach, gdyż są bardzo lekkie i gwarantują odpowiednią wentylację stopy. Przy zastosowaniu dodatkowego ocieplenia mogą służyć również do pracy w zimie.
Wszystkie dostępne trzewiki ochronne wykonane są z wysokiej jakości skóry bydlęcej, naturalnej skóry tłoczonej oraz materiałów syntetycznych. Dostępne są dwie różne opcje trzewików roboczych – przed lub za kostkę. Trzewiki ochronne za kostkę dodatkowo zabezpieczają nogę przed uszkodzeniem. Niższe obuwie nie zapewnia takiej kompleksowej ochrony, ale znacznie lepszy komfort użytkowania w wyższych temperaturach. Poszczególne modele trzewików ochronnych mogą posiadać dodatkowe zabezpieczenie w postaci metalowych wstawek m.in. na czubku każdego buta. To doskonale zabezpiecza palce stopy przed zmiażdżeniem oraz przed przypadkowymi uderzeniami.
Niektóre trzewiki robocze męskie jak i damskie są wyposażone w odblaski z tyłu oraz boku butów. To szczególnie ważne w przypadku pracy na zewnątrz przy ograniczonej widoczności.
Dzięki wytrzymałej podeszwie, stopa męskich i damskich trzewikach roboczych jest zabezpieczona przed przebiciem ostrym przedmiotem od podłoża. Dodatkowo, podeszwa większości trzewików roboczych jest antypoślizgowa, olejoodporna, antyelektrostatyczne oraz benzynoodporna, dzięki wykonaniu jej z podwójnego poliuretanu lub gumy.
W naszym asortymencie posiadamy wyłącznie najwyższej jakości trzewiki robocze, które spełniają wszystkie najważniejsze normy bezpieczeństwa, a m.in. EN20345 oraz EN20344. Posiadają je zarówno męskie jak i damskie trzewiki robocze.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt