Wszystkie produkty

Ochronniki słuchu i nauszniki przeciwhałasowe (robocze)

Ochronniki słuchu to jeden z najistotniejszych środków ochrony. Poszukujesz niezawodnego sprzętu BHP? W naszym sklepie oferujemy tylko wysokiej klasy robocze nauszniki przeciwhałasowe. Przy natężeniu hałasu o wartości przewyższającej 80 dB należy udostępnić pracownikom ochronniki słuchu. Natomiast hałas powyżej 85 dB oznacza już bezwzględny nakaz ich stosowania.

Nauszniki przeciwhałasowe wielokrotnego użytku to podstawowe środki ochrony indywidualnej w warunkach hałasu. Dlatego kupując tego rodzaju ochronniki słuchu, należy zwrócić szczególną uwagę na ich jakość. Oferujemy produkty sporządzone z solidnych materiałów, które posłużą przez lata. Wysokiej klasy robocze ochronniki słuchu BHP są wykonane zgodnie z określonymi wytycznymi. Nasze ochronniki słuchu są zgodne z wymaganymi normami, takimi jak norma EN352-3.

Robocze nauszniki przeciwhałasowe złożone są z dwóch warstw tłumiących oraz miękkich wykończeń. Poduszki przylegają do głowy tak, aby warstwy tłumiące odpowiednio chroniły użytkownika. Jednocześnie nacisk nie jest nadmierny. Dlatego odpowiednie ochronniki słuchu są skuteczne, a zarazem wygodne. Ma to niebanalne znaczenie! Ochronniki słuchu BHP nie powinny bowiem utrudniać pracy w komfortowych warunkach. Dostępne są nauszniki przeciwhałasowe z pałąkiem zakładanych na głowę lub szyję, a także ochronniki słuchu BHP nahełmowe. Ponadto oferujemy nauszniki przeciwhałasowe o różnych rozmiarach, w tym nauszniki dla dzieci. Dodatkowo nasze nauszniki robocze są wyposażone w systemy wentylacyjne, które umożliwiają komfortowe użytkowanie. W jakiej cenie dostępne są nauszniki przeciwhałasowe? Naszą ofertę tworzymy z myślą o klientach. Wiemy, że gdy chodzi o nauszniki przeciwhałasowe cena musi być warta produktu. Dlatego nasz asortyment jest starannie wyselekcjonowany. Zadbaliśmy, aby cena ochronników słuchu była równie atrakcyjna jak jakość naszych produktów. Szeroka oferta nauszników przeciwhałasowych sprawia, że każdy znajdzie tu wybór odpowiedni dla siebie i swoich pracowników. Dodatkowo, cena ochronników słuchu w naszym sklepie jest bardzo korzystna.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt