Wszystkie produkty

RĘKAWICE METALOWE ANTYPRZECIĘCIOWE

Wśród szerokiej gamy profesjonalnych produktów ochronnych pozwalających skutecznie zabezpieczyć ręce w trakcie pracy, w asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć wysokiej klasy robocze rękawice antyprzecięciowe. Są to wyroby metalowe, które charakteryzuje nie tylko staranne wykonanie i zgodność z rygorystycznymi europejskimi normami, ale także przystępna cena. Poza tym, że są dedykowane dla pilarzy, mogą być używane praktycznie przez wszystkich pracowników, którzy na co dzień w zakładach pracy mają do czynienia z wszelkiego rodzaju ostrymi narzędziami, czy elementami. Spełnią swoją funkcję wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko przecięcia lub rozcięcia skóry dłoni.

Nasza oferta obejmuje bogaty wybór metalowych ochronnych rękawic antyprzecięciowych i antyprzekłuciowych, które zostały wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, doskonale pasując zarówno na prawą, jak i na lewą rękę. Mogą być wykorzystywane do ochrony dłoni podczas operacji cięcia i krojenia, w których noże są skierowane w kierunku ciała, pozwalając zapobiegać wypadkom oraz zapewniając skuteczne zabezpieczenie przed takimi urazami jak rany cięte. Oferowane przez nas robocze produkty ochronne, które nadają się dla pilarzy, czy pracowników zakładów tekstylno-przemysłowych, są regulowane za pomocą materiałowych pasków, dzięki czemu bez trudu można je dopasować do anatomicznych kształtów dłoni.

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie robocze, metalowe rękawice antyprzekłuciowe i antyprzecięciowe można nabyć w atrakcyjnej cenie, mając pewność, że sięgają Państwo po wyroby najwyższej jakości, w pełni zgodne z normą EN 1082-1 dotyczącą środków ochrony rąk i ramion przed przecięciami oraz ukłuciami nożami ręcznymi. Każdy z wyrobów może być wykorzystywany przy pracach, w których istnieje ryzyko przecięcia, czy ucięcia dłoni, doskonale sprawdzając się np. podczas oddzielania mięsa od kości, przetwórstwa tworzyw sztucznych, skóry i podobnych materiałów. Dzięki temu, że są odporne na ostre krawędzie, mogą być używane także do przenoszenia szkła.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt