Wszystkie produkty

RĘKAWICE ELEKTROIZOLACYJNE

Ze względu na fakt, że bezpieczeństwo i higiena pracy w zawodzie elektryka są wyjątkowo ważne nasza oferta obejmuje również elementy odzieży ochronnej przeznaczonej konkretnie dla tej grupy zawodowej. W pracy związanej z narażeniem na oddziaływanie wysokiego napięcia bardzo istotny jest profesjonalny ubiór, którego uzupełnieniem są odpowiednie rękawice elektroizolacyjne. Dlatego w naszej szerokiej ofercie artykułów BHP oraz odzieży ochronnej posiadamy również specjalistyczne rękawice. Oczywiście w przypadku tak specjalistycznych artykułów jak rękawice elektroizolacyjne cena zależy przede wszystkim od warunków w jakich ostatecznie mają zostać one użyte.
Oferowane przez nas rękawice tego typu wykonane są z wysokiej klasy lateksu oraz spełniają wymagania normy EN60903. Oprócz ochrony przed oddziaływaniem wysokiego napięcia wykazują również inne właściwości ochronne. Rękawice elektroizolacyjne to produkt wysoce odporny także na wpływ różnego rodzaju silnie działających substancji chemicznych oraz czynników atmosferycznych. Biorąc pod uwagę posiadaną przez nie kategorię RC rękawice elektroizolacyjne stanowią solidną tarczę ochronną między innymi przed szkodliwym wpływem: kwasu, oleju lub ozonu. Co więcej, rękawice elektroizolacyjne dobrze sprawdzą się w pracy zarówno w bardzo niskich, jak i w wysokich temperaturach – włącznie z oddziaływaniem termicznym łuku elektrycznego. Ich dodatkową zaletą jest to, że można nosić je zakładając pod spód chociażby wkładki przeciwpotne oraz parę rękawic skórzanych.
Cena rękawic elektroizolacyjnych jest uzależniona głównie od wartości skutecznej prądu przemiennego z jaką pracownik ma mieć do czynienia podczas wykonywania swoich obowiązków. A dzięki wyjątkowej ergonomiczności oraz elastyczności pozwalają na wygodne wykonywanie w nich nawet bardzo precyzyjnych prac.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt