Wszystkie produkty

TORBY NARZĘDZIOWE I PASY ROBOCZE

Liczne przegrody, kieszonki i schowki to bardzo przydatne przestrzenie, które znacznie zwiększają komfort pracy, ale również jej bezpieczeństwo. Nasza oferta obejmuje ponad 40 modeli różnych toreb narzędziowych oraz pasów roboczych. Każdy z nich wprowadzi nową, wyższą jakość do codziennej pracy.
Torby narzędziowe to podstawowy sposób transportu niezbędnych przedmiotów pracy dla elektryków, dekarzy czy monterów. Opracowane je w taki sposób, żeby pomieściły wszystkie niezbędne dla tych zawodów narzędzia. Przestrzenie są również odpowiednio zabezpieczone przed przecięciem czy innego rodzaju uszkodzeniem. Wysoka jakość materiałów wykorzystana przy produkcji toreb narzędziowych, zapewnia długa żywotność i wysoką wartość praktyczną dla każdego specjalisty.
Wszyscy specjaliści oprócz odpowiedniej torby narzędziowej wykorzystują pasy robocze, które zwiększają komfort pracy w trakcie codziennych obowiązków. Każdy z nich jest wyposażony w konkretną liczbę przegród o różnej wielkości, które służą do przechowywania narzędzi i akcesoriów. Każdy z nich jest szeroki i mocny, to zapewnia dobrą stabilizację i komfort w trakcie pracy. Dla dodatkowego komfortu można dobrać specjalne szelki do pasa, ale jednocześnie gwarantujemy, że przy właściwym użytkowaniu nasze pasy robocze nie mają prawa zsunąć się z bioder.
Każdy pas robocze jest wykonany z wytrzymałych materiałów sztucznych lub naturalnej skóry, co zapewnia wysoką jakość i odporność na uszkodzenia. W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne torby narzędziowe oraz pasy robocze na wkrętarkę, młotek, miarkę czy uchwyt na klucz oczkowy. Wszystkie produkty z tej kategorii zostały stworzone przez fachowców dla fachowców, żeby doskonale spełniać praktyczną rolę.

Niestety niczego nie znaleziono.

Najwyższa jakość produktów

100% Bezpieczeństwa

Bezpośredni kontakt